Blogas

0
Posted in Blogas By Buboo February 23, 2022

Kaip tinkamai išsirinkti tobulą kepurę pavasariui? Tokie klausimai dažnai kamuoja tėvelius, kurių pagrindinis rūpestis – jų mažylis ir kaip jį apsaugoti nuo pavasarinių vėjų, lietaus ar netikėto, bet kurio sezono metu užklumpančio šalčio. Ne viena mama jau žino, kad atsirinkdamos savo mylimiausiems tik tai, kas geriausia, patikrinta ir rekomenduotina, verta užsukti  pas „kepurių karaliais“ vadinamus BUBOO. Kviečiame susipažinti su BUBOO dizainerės ir įkūrėjos kepurių rekomendacijomis išsamiau.

0
Posted in Blogas By Buboo February 23, 2022

Kaip tinkamai išsirinkti tobulą kepurę vasarai? Tokie klausimai dažnai kamuoja tėvelius, kurių pagrindinis rūpestis – jų mažylis ir kaip jį apsaugoti nuo vasaros saulės, netikėto vėjo ar lietaus. Ne viena mama jau žino, kad atsirinkdamos savo mylimiausiems tik tai, kas geriausia, patikrinta ir rekomenduotina, verta užsukti  pas „kepurių karaliais“ vadinamus BUBOO. Kviečiame susipažinti su BUBOO dizainerės ir įkūrėjos kepurių rekomendacijomis išsamiau.

0
Posted in Blogas By Buboo August 19, 2020

Nežinau kaip jums, man vasara prabėgo nejučiom. Nors šie mokslo metai visus pasitinka su naujais iššūkiais ir netgi nepatogumais, visgi savo darželinukus ir mokyklinukus rytais išlydime į ugdymo įstaigas. Tuo tarpu aš vis dažniau sulaukiu Jūsų klausimų: kokią vaikišką kepurę rinktis rudenėliui? Kaip išsirinkti pačią geriausią?


Suprantu nuoširdų tėvų rūpestį – savo mylimukams mes visuomet norime geriausio. Tačiau ypač akyli tampame tuomet, kai žinome, jog darželyje ar mokykloje nebūsime šalia, tad ir galvos apdangalas turi būti parinktas toks, kuris bus ne tik gražus ir patiks mažajam stileivai. Dar svarbiau tampa, kad rudeninę kepurę vaikui būtų paprasta užsidėti pačiam, kad ji patogiai laikytųsi ant galvos, saugotų ausytes, o gal ir kakliuką. Kaip teisingai pastebėjo viena mūsų klienčių, „Juk tai ne tik kepurytė, aprangos ir stiliaus detalė, kurią dėvime bene kasdien visur ir visada – tai ir garantas, kad vaikai bus prižiūrėti ir nesušalę!“ 

0
Posted in Blogas By Buboo June 15, 2020

TOBULA kepurė vasarai – kokia ji šį kartą?


Prasidėjus vasarai ir peržvelgus BUBOO siūlomą asortimentą, jaučiu pareigą trumpai apžvelgti bei pristatyti Jums mūsų vasaros favoritus ir MUST HAVE.

0
Posted in Blogas By Kortelem Kortelem May 06, 2020

Su labai stilinga mamyte Aiste iš Mados reikalai susipažinau per IG, bet po to atradau ir jos FB grupę, kur ji dalinasi nenuobodžiomis stiliaus idėjomis. Netrukus ji užklausė manęs, kokį kepurės dydį rinktis jos sūneliui, o po kelių savaičių aš randu šį įrašą.


Na, AČIŪ išties už tokius šiltus ir nuoširdžius žodžius - labai netikėta
Dalinuosi įrašu @mados reikalai.

0
Posted in Blogas By Kortelem Kortelem January 11, 2020

Pažadas Jums 2020 pristatyti daug įvairių naujienų moterims ir pagaliau gal net ir vyrams

0
Posted in Blogas By Mindaugas Puodenas November 22, 2019

ŠALMUKAS - vaikiška kepurė du viename - patogiausias žieminės kepurės pasirinkimas tiek vaikams, tiek tėveliams. Kodėl būtent jis? Kaip išsirinkti tą vienintelę tinkančią ir patinkančią tobulą kepurę žiemai, kurios neišaugsi per vieną sezoną, ir dėl kurios gausi pagyrų iš darželio auklėtojų???

Tai BUBOO absoliutus BESTSELERIS rudens/žiemos sezonui - ir ne šiaip sau , į mane kreipiasi jau net darželio grupės dėl didmeninių užpirkimų - nes kai į grupę ateina BUBOO draugas-tuomet visi taip pat užsimano :D

0
Posted in Blogas By Mindaugas Puodenas March 21, 2017
„Mamyčių klubas“ kovo 26 d., sekmadienį, 8.30 val. per TV3!
Sukurtas
per puslapį

8 Prekė (s)