Blogas

0
Posted in Blogas By Kortelem Kortelem June 15, 2020

TOBULA kepurė vasarai – kokia ji šį kartą?

Prasidėjus vasarai ir peržvelgus BUBOO siūlomą asortimentą, jaučiu pareigą trumpai apžvelgti bei pristatyti Jums mūsų vasaros favoritus ir MUST HAVE.

0
Posted in Blogas By Kortelem Kortelem May 06, 2020

Su labai stilinga mamyte Aiste iš Mados reikalai susipažinau per IG, bet po to atradau ir jos FB grupę, kur ji dalinasi nenuobodžiomis stiliaus idėjomis. Netrukus ji užklausė manęs, kokį kepurės dydį rinktis jos sūneliui, o po kelių savaičių aš randu šį įrašą.


Na, AČIŪ išties už tokius šiltus ir nuoširdžius žodžius - labai netikėta
Dalinuosi įrašu @mados reikalai.

0
Posted in Blogas By Kortelem Kortelem March 05, 2020

Kaip tinkamai išsirinkti tobulą kepurę pavasariui? Tokie klausimai dažnai kamuoja tėvelius, kurių pagrindinis rūpestis – jų mažylis ir kaip jį apsaugoti nuo pavasarinių vėjų, lietaus ar netikėto, bet kurio sezono metu užklumpančio šalčio. Ne viena mama jau žino, kad atsirinkdamos savo mylimiausiems tik tai, kas geriausia, patikrinta ir rekomenduotina, verta užsukti  pas „kepurių karaliais“ vadinamus Buboo. Kviečiame susipažinti su Buboo dizainerės ir įkūrėjos kepurių rekomendacijomis išsamiau.

0
Posted in Blogas By Kortelem Kortelem January 11, 2020

Pažadas Jums 2020 pristatyti daug įvairių naujienų moterims ir pagaliau gal net ir vyrams

0
Posted in Blogas By Mindaugas Puodenas November 22, 2019

Kaip išsirinkti tą vienitelę tinkančią ir patinkančią tobulą kepurę žiemai, kurios neišaugsi per vieną sezoną, ir dėl kurios gausi pagyrų iš darželio auklėtojų???

Tai BUBOO absoliutus BESTSELERIS rudens/žiemos sezonui - ir ne šiaip sau , į mane kreipiasi jau net darželio grupės dėl didmeninių užpirkimų - nes kai į grupę ateina BUBOO draugas-tuomet visi taip pat užsimano :D

0
Posted in Blogas By Mindaugas Puodenas March 21, 2017
„Mamyčių klubas“ kovo 26 d., sekmadienį, 8.30 val. per TV3!
Sukurtas
per puslapį

6 Prekė (s)