ŠALMUKAS - vaikiška kepurė du viename - patogiausias žieminės kepurės pasirinkimas tiek vaikams, tiek tėveliams. Kodėl būtent jis?

Kaip išsirinkti tą vienintelę tinkančią ir patinkančią tobulą kepurę žiemai, kurios neišaugsi per vieną sezoną, ir dėl kurios gausi pagyrų iš darželio auklėtojų???


Tai BUBOO absoliutus BESTSELERIS rudens/žiemos sezonui - ir ne šiaip sau į mane kreipiasi jau net darželio grupės dėl didmeninių užsakymų. Nes kai į grupę ateina BUBOO draugas - tuomet visi taip pat užsimano.


Seniai kaupiausi parašyti šį įrašą, bet jau Jūs turbūt žinote, kad rašyti man yra tikra kančia. Todėl iškart atsiprašau už stilistiką ir klaidas! Gaunu labai daug besikartojančių klausimų, todėl apibendrinsiu ir pamėginsiu Jums pagelbėti - kaip mama mamai.


Brown beanie pompom beanie helmet balaclava


Turbo šalmuką renkamės...


Kaip darželis įkvėpė sukurti kažką naujo

Ir taip, tiek metų nors BUBOO buvo tituluojamas kepurių karaliumi, šalmukų aš griežtai atsisakydavau kurti, nes man jie asocijuodavosi su baisiomis kepurėmis… iki tos dienos, kai vaikai pradėjo eiti į darželį.

Nusprendžiau kažko imtis ir staigiai!


Natūralūs patikrinti audiniai Buboo kepurėms

BUBOO visi šalmukai yra gaminami iš mano atrinktų ir pasiteisinančių mūsų vaikams natūralių audinių. Viršutinis audinys: egipto vilna, mocheros vilna, alpakos vilna ir t.t. Labai švelni ir maloni, ir tikrai negraužia. Maža to - visuose šalmukuose pamušalas ir net apvadėlis aplink veiduką (!!!) yra tamprios medvilnės. Taigi, ištempus - vėl grižta į vietą.


Dark grey beanie ears beanie helmet balaclava


Gaminių testavimas, tobulybės paieška, naujos idėjos

Kaip ir visi BUBOO gaminiai, modelio tobulinimas ir testavimas užtrunka kartais iki 6 mėn. Ir kai atrodo, kad jau viskas super-duper atidirbta - aš vėl sumastau, kad gali būti dar geriau. Nes tobulumui ribų nėra.

Užtai mane ir myli... ;)

FASHIONISTA šalmukų idėja kilo važiuojant į siuvyklą. Tada, pamenu, paskambinau konstruktorei, papasakojau jai, kaip aš įsivaizduoju tą kaspiną ir t.t. Ji pamanė, kad bus nesamonė. Sakau - bus bomba, pasiūkit - atvarau rezultato.

Ir pasiuvo!


Turbo šalmuką renkamės.. 


bow beanie helmet balaclava


Kad vaikams patiktų kepurės

Visų BUBOO šalmukų kaklas yra pailgintas ir paplatintas (tas labai svarbu, nes vaikai nemėgsta jausti tą aptemptą smaugianti kaklą ir tada pradeda rauti lauk kepurę). Patogu užsidėti ir nusiimti netgi mažiukams - Jums nereikės rūpintis ir jaudintis dėl vaiko nuogų ausų ar menkai užrišto šaliko. Šaliko tikrai jau nereikia. BUBOO šalmuko gėris ir yra tame, kad tai 2 in 1: kepurė ir šalikas viename.


Brown beanie pompom beanie helmet balaclava 


Ir puošnu, ir šilta

Jeigu kartais šalmukas atrodo, jog yra per plonas dėvėti žiemą, pažiūrėkime, kokie yra žieminiai kombinezonai - storis ne visada reiškia šilumą. Taip pat yra ir su BUBOO šalmukais - jais galima drąsiai puoštis žiemą.


pompom beanie ears beanie helmet balaclava 


Kaip parinkti tinkamą dydį

Dydžiai jau šiemet siuvami nuo 0 dydžio iki 3 dydžio. 

0 šalmukų dydis skirtas patiems mažiausiems ir siuvami tik su ausytėmis (nes mažiukams su bumbuliniu šalmuku gulėti, manau, ne itin patogu).

 

Rekomenduojami dydžiai pagal vaikučio amžių:

0 dydis: nuo 1 mėn. iki 7mėn.;

1 dydis: nuo 6 mėn. iki 1,5 metukų;

2 dydis: nuo 1,5 metukų – 6 metų;

3 dydis: nuo 6 metų iki paauglių ir suaugusių.

 

Netikus dydžiui, mes visas prekes keičiame!


Brown beanie pompom beanie helmet balaclava


Kaip suprasti ar ne per mažas ir ne per didelis?

Kuris modelis patogesnis?

Aš rekomenduoju įkišti du pirštus už apvadėlio ir patikrinti ar nėra labai vežiantis apvadukas aplink veidą. Pakaušyje ir nugaroje turi būti erdvu - vaikams nepatinka, kai kepurė labai apspausta ir per visur veržia!!!

Kokį rinktis, koks patogesnis??? Spalvų ir modelių gausa tikrai didelė!!! Iš esmės patogūs visi modeliai, tad geriausia parodyti ir leisti išsirinkti pačiam vaikui! Juk jis nešios ir puošis!


Turbo šalmuką renkamės... 


bow beanie helmet balaclava black


Priežiūra ir skalbimas

Šalmukus skalbkite kaip ir kiekvieną vilnonį megztinį – rankomis. Išskalbus - pratempkite. Patikėkite, tinkamai prižiūrint tą patį šalmuką nešiosit minimum 2-3, o gal ir daugiau sezonų! O aš renkuosi ir siūlau Jums tik tai, kas geriausia.

 


grey beanie ears beanie helmet balaclava


Turbo šalmuką renkamės...


Kaip su siuntimu?

Dar klausimas, kaip su siuntimu? BUBOO visas savo prekes siunčia po visą pasaulį. Ir išties, jau esame nukeliavę ir į Japoniją, Kanadą, Kiniją, USA ir kitas tolimas bei artimas šalis.

Taigi, „aprūvinti“ visur!