Kažkas netiko ar nepatiko ne bėda !!!

Kaip grąžinti ar pakeisti BUBOO prekes ?

Kaip grąžinti ar pakeisti BUBOO prekes per Omniva paštomatus?

1. Užpildykite prekių grąžinimo formą Omniva grąžinimo forma yra čia
2. Supakuokite grąžinamą prekę ir įdėkite į Omniva paštomatą.
3. Pinigai už grąžintas prekes pervedami per 14 darbo dienų nuo tada, kai prekės pristatomos į BUBOO ofisą. Grąžinimo paslaugos kaina: 2 Eur / išskaičiuojama iš grąžinimo sumos.
4. Prekės keitimas 1 kartą yra nemokamas. Keičiant prekę, formos punkte “Grąžinama prekė/prekės*“, tiksliai nurodykite kokią prekę į kokią prekę ir dydį norite pakeisti.

Grąžinamos pakuotės reikalavimai: ne mažesnė nei 2x9x14 cm ir ne didesnė nei 38x64x39cm. Maksimalus grąžinamos siuntos svoris: 30 kg.

Kaip grąžinti ar pakeisti BUBOO prekes Lietuvos pašte?

1. Užpildykite prekių grąžinimo formą atsisiųsti iš čia
2. Adresas siuntoms :
Simplex datum, UAB
Raktažolių g. 6-2
Galgių k. Vilniaus r.
LT-13108
Lietuva

3. Supakuokite grąžinamą prekę įdėkite užpildyta prekių gražinimo formą ir išsiuskite Lietuvos pašte.
4. Pinigai už grąžintas prekes pervedami per 14 darbo dienų nuo tada, kai prekės pristatomos į BUBOO ofisą.VI. Prekių grąžinimas

1. Klientui suteikiama galimybė pakeisti jam perduotus daiktus kitais analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais arba jam nepatinkančias prekes grąžinti.
2. Tokią teisę klientas gali įgyvendinti per 14 dienų nuo prekių perdavimo jam momento (pradedama skaičiuoti nuo to momento, kai klientas ar kitas jo įpareigotas asmuo priima siuntą. Ši kliento teisė siejama su tuo, jog klientas yra nepatenkintas atitinkamos prekės matmenimis, forma, spalva, modeliu ar atitinkamų prekių komplektiškumu. 
3. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės atitinka tokius reikalavimus:
a) nebuvo naudojamos;
b) nebuvo sugadintos;
c) išsaugotos prekių vartojamosios savybės;
d) neprarado prekinės išvaizdos.

e) kiekviena grąžinama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje.

f) nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės (apsauginės plėvelės ir kt.)
Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi esminiu sugadinimu ar prekinės išvaizdos praradimu. Visais atvejais prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje, įskaitant ir nenuimtą nuo prekių BUBOO plombą bei lipdukus. Klientas grąžindamas prekes, visai atvejais privalo pateikti BUBOO prekių įsigijimo dokumentus. 
4. Daiktų keitimo ir grąžinimo taisyklės (Valstybės Žinios, 2001.07.07, Nr.: 58, Publ. Nr.: 2105) nustato prekes, kurių atžvilgiu klientas neturi teisės reikšti reikalavimus jas grąžinti ar pakeisti teisės:
a) parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai;
b) kūdikių drabužėliai;
c) siūti vyriški, berniukų, moteriški ar mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai;
d) liemenėlės, korsetai ir panašūs dirbiniai.
e) spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai
f) pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai
g) žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis
5. Norint grąžinti prekę reikia parašyti laiška el. paštu: info@buboo.eu. Kiekvienas atvejis sprendžiamas individualiai.

6. Prekės gali būti keičiamos arba grąžinamos tik tuo atveju, jeigu jos atitinka šios taisyklių dalies 3 p. numatytus reikalavimus.

7. Prekių keitimo į kitą dydį, spalvą arba modelį atveju pakartotinas pristatymas yra nemokamas.

8. Prekių grąžinimo atveju, sumokėta suma už prekę/-es grąžinama ne vėliau kaip per 14 darbo dienas nuo susitarimo dėl pinigų grąžinimo. Pristatymo ir grynų pinigų surinkimo (COD) mokestis nėra grąžinamas.