Kiekvienam savo


Kūrėja teigia, kad vieno ir visiems tinkančio atsakymo, kaip ir, svarbiausia, kokią pavasarinę kepurę vaikams pasirinkti – vis dėlto nėra. Štai čia ir slypi atsakymas, kodėl „BUBOO“ turi tiek daug įvairių spalvų ir modelių kepurių.Vienas kepurės modelis – tinkamas ir berniukams, ir mergaitėms„Mamos turi labai skirtingą įsivaizdavimą ir rengia savo mylimiausius savaip. Pavyzdžiui, mano gera draugė beveik visus metus deda savo vaikams ploniausią ir pačią pirmą „BUBOO UPSIDEDOWN“ kepurę, už kurią jai nieko tobuliau nėra. O, štai, kitai mamytei ir vilnonis šalmukas atrodo plonas. Tačiau esmė yra ne kepurės storyje, o audiniuose bei jų tarpusavio kombinacijoje (juk šilčiausi pūkiniai kombinezonai taip pat nėra itin stori). „BUBOO“ visus audinius, ypač šaltesniems sezonams, stengiamės parinkti su termoreguliacinėmis savybėmis – kai šilta, nėra per karšta, o kai šalta – nėra per šalta“, – pasakoja Erika.


Vietoje kepurės su raišteliais – žavi balaklava

„BUBOO“ kepurės ir taip nemigruoja ant galvos – joms raištelių nereikia!

Kūrėjos teigimu, kartais pasitaiko, kad klientai paklausia, ar prekyboje „BUBOO“ turi modelių su raišteliais: „Turime modeliuką „DROP“ su raišteliais, bet draugai mieliau renkasi kitus modelius. Raišteliai, matyt, reikalingi tam, kad kepurė niekur nejudėtų ir liktų „pririšta“ prie galvytės. Tačiau „BUBOO“ kepurės ir taip nemigruoja ant galvos – joms raištelių nereikia! Šiuo atveju labai pasiteisinęs modelis yra šalmukas ( arba kitaip – balaklava). Nereikia nei raištelių, nei šaliko. Tiesiog nuostabu ir labai patogu!“


salmukai


„Buboo“ šalmukai pavasariuiSvarbiausia – kokybė ir testavimas

„Asortimento prekėms visada stengiuosi parinkti tokius audinius, kuriuos mielai dėvėtume ir patys. Termoreguliacines savybes jau minėjau, tačiau audiniuose taip pat ne ką mažiau svarbu yra ir natūralumas, ilgaamžiškumas bei tinkamas tamprumas. Juk niekas nenori pirkti daikto vienam ar pusei sezono. Daiktų turėtų būti mažiau, o turimi – džiuginti ilgiau. Štai, kodėl „BUBOO“ šeima kepurėms paprastai renkasi natūralius audinius, kaip: medvilnė, bambukas, modalas, alpakos ar moheros vilna“, – teigia Erika.


kepures pavasariui rudeniui


Populiariausiomis išlieka – žemės atspalvių kepurės vaikamsPasak kūrėjos, svarbiausia kokybė ir testavimas. Tinkančių kepurių reikia ieškoti, testuoti, testuoti ir dar kartą testuoti, nes vien tik paliesti tikrai neužteks.


Mova ar skarelė?


„Ilgą laiką, apie 7-8 metus, draugai mūsų klausinėjo apie movas, prašė jų, tačiau mes su Mindaugu nuolat sakėme, kad mova – ne „BUBOO“ asortimentui. Alternatyva visada laikėme šalikus, kaklaskares, skaras. Jos puikiai užsiriša ant kaklo ir reguliuojasi tiek, kiek reikia. Tačiau 8-aisiais metais, panašu, kad mano smalsumas nugalėjo užsispyrimą ir sumaniau, kad „BUBOO“ asortimentui reikia movos“, – naujų produktų atsiradimo istorija dalinasi Erika.

„Šiuo metu turime vieną dydžio movą, kuri tinka ir 6 mėnesių ir 8 metukų vaikučiui. Kaip taip įmanoma, aš ir pati nežinau.“

„Galiu pasakyti, sukurtos movos gavosi tobuliau nei tikėjausi. Šiuo metu turime vieną dydžio movą, kuri tinka ir 6 mėnesių ir 8 metukų vaikučiui. Kaip taip įmanoma, aš ir pati nežinau. tačiau šiuo metu neabejoju, kad pačiam vaikui tikrai patogiau užsidėti ir nešioti tik movą. Nors yra vaikų, kurie jų nemėgsta, tad renkasi nešioti kaklaskares ar skaras“, – pridūria kūrėja.


Ką daryti, kad kepurė gerai laikytųsi ant ausų?

Erikos teigimu, daug tėvų, domisi, kaip padaryti, kad kepurė nekiltų arba nesmuktų: „Tai nustatyti „greituoju būdu“ labai sudėtinga, kol nepradedi nešioti. Štai, kodėl mes testuojame kiekvieną gaminį. Kartais net kelis mėnesius stebime, kaip nešiojasi, ar patogu ir malonu pačiam vaikui. Paprastai aš prašau vaikų užsidėti kepurę ant galvytės ir palakstyti, pasukioti galvytę. Tuomet stebiu, kas vyksta.“

„Tiesą pasakius, jeigu naudojami nekokybiški audiniai arba nekokybiška konstrukcija, kas iš to grožio?“

„Pati stebėdama kitas kepurytes, pirmiausia atkreipiu dėmesį į medžiagas, modelio konstrukciją, kaip kepurė „sėdi“ ant galvytės, ar pakankamai apgaubia ausis. Žinoma, grožis ir spalvos nėra paskutinėje vietoje, tačiau tai – tikra vyšnaitė ant torto. Tiesą pasakius, jeigu naudojami nekokybiški audiniai arba nekokybiška konstrukcija, kas iš to grožio?“, – pasakoja kūrėja.


Šios sezono favoritas – violetinė spalva


„2022 metų spalva yra violetinė, todėl labai atsargiai įvedėme šią spalvą į „BUBOO“ asortimentą. Tačiau ji puikiai tiko ir neliko nepastebėta! Žinoma, stebėsime, kas bus toliau, tačiau šiuo metu favoritė yra violetinė. Kitos populiarios spalvos išlieka tos pačios. Dominuoja ramūs žemės tonai: kreminė, kakavinė, pelenų rožės, chaki, mėlyna bei juoda spalvos.“, – teigia „Buboo“ įkūrėja.


violetine kepure


Naujosios 2022 metų pavasarinės kepurės spalva – violetinėApžvelgti itin platų asortimentą bei išsirinkti sau labiausiai patikusią „BUBOO“ kepurę galite apsilankę prekinio ženklo:

Internetiniame puslapyje: https://buboo.lt
Facebook: https://www.facebook.com/buboostyle
Instagram: https://www.instagram.com/buboo.eu/