Spauda apie mus

0
Posted in Spauda apie mus By BUBOO May 02, 2022

Prekinis ženklas „BUBOO“ jau devintus metus kuria įvairiausių modelių bei spalvų kepures vaikams ir suaugusiems. Gausiame asortimente kiekvienas gali rasti sau tikusią ir patikusią kepurę tiek pagal sezoną, tiek pagal amžių, tiek pagal skonį. Išskirtinius galvos aksesuarus kurianti Erika Puodėnienė juokiasi, kad „BUBOO“ kai kurie vadina „kepurių karaliais“, nes tiek įvairių modelių ir spalvų kepurių po vienu stogu yra matęs tikrai ne kiekvienas. Tad šiandien kūrėja pasakoja, kaip lengvai pasirinkti tinkamiausią pavasarinę kepurę vaikams.

Originalų straipsnį rasite čia

Lietuvos kūrėjai

Posted in Spauda apie mus By BUBOO December 29, 2021

Jei svajoti – tai aistringai, o jei veikti – atsidavusiai. Tokio užsidegimo bei energijos kupina yra kūrėja Erika Puodėnienė, kartu su vyru Mindaugu įkūrusi šiuo metu rinkoje lyderiaujantį kepurių ir laisvalaikio rūbų prekinį ženklą „BUBOO“. Tai – kokybe, ilgaamžiškumu ir išskirtiniu stiliumi žavintys gaminiai, kurie puikiai tinka tiek mažiems, tiek dideliems. Tad prieš didžiąsias metų šventes, kai daugeliui norisi pasipuošti ne tik stilingai, bet taip pat šiltai ir kokybiškai, apie prekinio ženklo „BUBOO“ kūrybinę kelionę šnekučiuojamės su Erika.


Originalų straipsnį rasite čia

Lietuvos kūrėjai

2021 12 15

0
Posted in Spauda apie mus By Spauda August 22, 2020

Sėkminga karjera ir, rodos, viskuo aprūpintas gyvenimas, kurį ypatingu darbštumu pasižyminčiai Erikai pavyko susikurti Amerikoje, galbūt ir toliau ją būtų skyrę nuo gimtinės… jeigu ne lemtinga pažintis. Per vasaros atostogas užgimusi meilė Lietuvoje gyvenančiam Mindaugui priminė moteriai jos gyvenimo prioritetus. Numojusi ranka į karjeros perspektyvas svetur, ji sugrįžo kurti laimės tėvynėje. Dabar Erika Puodėnienė yra ne tik mylinti žmona, dviejų vaikų mama, bet ir sparčiai Lietuvoje bei užsienyje populiarėjančio drabužių prekių ženklo „Buboo“ įkūrėja.

0
Posted in Spauda apie mus By Spauda August 22, 2020

,,Nenorėjome būti iš tų, kurie nemato vaikų. Jei važiuojame į muges, pasiimame kelias laisvas dienas. Vaikai užaugs, išeis į universitetus, o mums kas liks – liks prekių ženklas, bet tai ne tas pats“, – šeimos vertybes akcentuoja prekių ženklo ,,Buboo“ kūrėja, vilnietė Erika Puodėnienė (37). Šiandien tai bene įvairiausią kepurių asortimentą turintis prekių ženklas pasaulyje.


Originalų straipsnį rasite čia

2017.06.21

Autorius: Urtė Bujevičiūtė

Straipsnis spausdintas: Bznstart.lt

0
Posted in Spauda apie mus By Kortelem Kortelem February 10, 2020

Erika Puodėnienė devynerius metus gyveno JAV. Ten ne tik ėjo aukštas vadovaujamas pareigas, bet net ir spėjo įsigyti nuosavą būstą. Ir visgi vasaros atostogų metu atrasta meilė ją sugrąžino į Lietuvą, kur gimė vienas populiariausių lietuviškų prekės ženklų – „Buboo“ (iš lot.k.didysis apuokas).

Visą straipsnį skaitykite čia:

http://mamuradijas.lt/buboo-ikureja-lydi-sekme-musu-gaminiai-jau-keliauja-ir-i-japonija/

0
Posted in Spauda apie mus By Kortelem Kortelem February 10, 2020

Atėjus pavasario – vasaros sezonui, mados pasaulis eina iš proto. Didžiausiuose pasaulio miestuose vykstanti mados savaitė diktuoja naujausias tendencijas: kokie drabužiai ir aksesuarai yra privalomi šiam sezonui, o ko jau pravartu atsisakyti. Socialinė medija bei prekybos centrų reklamos žadina alkį apsilankyti greitosios mados parduotuvėse ir įsigyti tikrai ne vieną naują drabužį. Deja, bet galimai aktualų tik šį sezoną.

0
Posted in Spauda apie mus By Kortelem Kortelem January 30, 2020

Buboo - kaip šeimos istorija.  Kaip prasidėjo "Buboo" istorija, skaitykite straipsnį "Mamos žurnale: 

https://mamoszurnalas.lt/buboo-kaip-seimos-istorija/


Prieš dešimt metų Erika Puodėnienė savo karjerą įsivaizdavo gana aiškiai: gerai apmokamas darbas Amerikoje ir kilimas pareigų laipteliais aukštyn. Iškart po studijų ji pradėjo nuo paprastų darbų, vėliau dirbo vadovaujantį darbą pasaulio įmonėse, jai teko kontroliuoti nemažą darbuotojų kolektyvą. Ten ji nuolat girdėdavo kartojant: „Klientas visada teisus“ – paslaugos ar prekės privalėjo būti aukščiausios kokybės. Padirbėjusi kelerius metus, mergina pasiėmė paskolą ir Amerikoje įsigijo didelį namą.

Sukurtas
per puslapį

Elementai 1 į 1016 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2