Buboo kepurės


Mes mamos, rinkdamos savo mylimiausiems tik tai, kas geriausia ir patikrinta bei rekomenduota, kepurių dažnai užsukame pas „kepurių karaliais“ tituluojamus BUBOO.


Buboo klientų atsiliepimai


Jau 6 metus skaičiuojantis mūsų prekinis ženklas savo veiklą pradėjo būtent nuo kepurių! Šiuo metu BUBOO kepurės apkeliavo jau visą pasaulį, laurus renka tarptautinėse parodose.  


vaikiška pavasarinė kepurė


Ir turbūt todėl, kad kiekvienam modeliukui išdirbti, atidirbti ir ištestuoti aš ir mūsų komanda atiduodame viską!!! Jeigu nėra tobulo audinio, siūlų ar įrengimo - mes paprasčiausiai nesiūsime ir nesiūlysime Jums bet ko! Kartais vienam kepurės modeliui reikalingos net 4 skirtingas funkcijas atliekančios siuvimo mašinos!  


Buboo kepurės


Kartais būna, kad nuo sumanymo iki realaus pavyzdžio pasiuvimo praeina net 6 mėn.! Bet, kai gaunam padėkos žinutes iš viso pasaulio išrankiausių mamų - giliai širdy žinau, kad buvo verta.


Tik geriausi atrinkti audiniai, tik išdirbti, išbučiuoti iki tobulumo modeliai, tik kompetentingiausi savo sričių geriausi profesionalai - todėl BUBOO kepures renkasi net išrankiausių ir kepurių nemėgstančių vaikų mamos. 


Buboo kepurės


„Bet tai tik kepurytė“ -  pasakė kažkas...

 

Tai ne tik kepurytė, aprangos ir stiliaus detalė, kurią dėvime bene kasdien visur ir visada - tai ir garantas, kad vaikai bus prižiūrėti ir nesušalę!“ 


Geriau viena kokybiška, nei 10 bet kokių!

 

Buboo kepurės yra stilingos ir jų didžiulė įvairovė.  

Galim pasidžiaugti, jog dėl dizaino NET 6 BUBOO kepurės „Playtime Paris“ parodoje išrinktos į Trend'ų stendą. (Daugiau apie parodą skaitykite čia). O įvairovė modelių, spalvų ir dydžių bene didžiausia pasaulyje;


 Playtime Paris trend stendas Buboo


Tik patys geriausi ir kokybiškiausi audiniai atrenkami iš viso pasaulio, keliaujantys šiuo metu net iš 7 pasaulio valstybių;

 

Nesmunka ant akyčių, bet ir nekyla į viršų - visi modeliukai atidirbti ir ištestuoti iki tobulumo.

„Vaikas visiškai nemėgsta kepurių, rauna jas nuo galvos - o BUBOO kepurės nenusiima net namie“-tokias ir panašias žinutes gaunu kone kasdien!


buboo klientu atsiliepimai 


Buboo kepurės nesunešiojamos ir neišaugamos. Didžiausią nusiskundimą, kokį girdžiu iš Jūsų:  „šių kepurių neįmanoma sunešioti - po 2-3 metų jos atrodo kaip naujos ir vis dar tinka!“ O jei pagaliau išaugamos - lengvai parduodamos arba perleidžiamos jaunesniam broliui ar sesei.

 


Buboo kepurės


Dydžiai nuo naujagimių iki ....100 ir daugiau metų ;) O kepurių modelių kiekvienam sezonui net po kelis ir dar daugiau!

 


Buboo kepurės


Populiariausių kepurių modelių visad turime vietoje ir galime išsiųsti per kelias darbo dienas. Tad tikrai nereiks laukti norint pasipuošti čia ir dabar! Ir beje - siunčiame visame pasaulyje!  Tad jei artimieji  išvykę toli nuo gimtinės – ne bėda, Buboo kepurės puikiai pasiekia bet kurį pasaulio kampelį!


Buboo klientų atsiliepimai


Šias kepures kaip ir kiekvieną BUBOO prekę kuriu aš, Erika Puodėnienė,  su mylimos šeimos - vyro ir vaikų - pagalba ir žinoma - tik su geriausių profesionalų parama! Nes kas, jei ne aš, kaip mama, gali geriau žinoti, kas mano vaikams tobuliausia? O savo srities profesionalai padeda man mano idėjas įgyvendinti parinkdami geriausias medžiagas, įrangą ir priemones!


Buboo kepurės


 Buboo klientų atsiliepimai


Buboo kepurių savybių lentelė:


MODELIS Dydžiai Sudėtis Vasara/
šiltas pavasaris
Vėsus pavasaris/
šiltas ruduo
Ruduo/
šilta žiema
Žiema Deranti kaklaskarė arba skara Komentarai
LININĖ   minkštintas linas X          
Galvajuostė SIMPLE 0-4 medvilnė/elastanas X          
UPSIDEDOWN 0-5 medvilnė/elastanas X       UPSIDEDOWN/
skara TRENDY
Labai plona ir tampri. Siūlės išorėje.
UPSIDEDOWN 2bl 0-5 medvilnė/elastanas   X     UPSIDEDOWN/
skara TRENDY
Dvigubai storesnė nei UPSIDEDOWN.Siūlės išorėje.
BEAR/TRENDY/FASHIONISTA 00-3 medvilnė/elastanas   X     UPSIDEDOWN/
skara TRENDY
Didinta, atvartukas neprisiūtas-reguliuojasi, kiek reikia pagal vaiką. Ant ausyčių dvigubai atsilenkia.
BEAR/TRENDY/FASHIONISTA dviguba 00-3 medvilnė/elastanas   X X   UPSIDEDOWN/
skara TRENDY
Didinta, atvartukas neprisiūtas-reguliuojasi, kiek reikia pagal vaiką. Ant ausyčių dvigubai atsilenkia.
SCREW3 0-4 medvilnė/elastans   X     UPSIDEDOWN/
skara TRENDY
Gali būti nešiojama susukta arba ne.
SCREW2 0-4 viskozė/angora/elastanas   X X     Modelis tas pats kaip SCREW3, tik kitas audinys.
Screwcz 0-5 medvilnė/elastanas   X X     Modelis tas pats kaip SCREW3 tik kitas - veliūrinis - audinys.Mažiau tampri.
HELMET šalmukas pavasaris/ruduo 0-3 išorė: viskozė/angora/elastanas
vidus: medvilnė/elastanas
  X X   nereikia Kaklas prailgintas ir paplatintas - nereikia šaliko.
Pamušalas bei apvadėlis -  tampri medvilnė.
Labai švelni.
HELMET šalmukas ruduo/žiema 0-3 išorė: vilna(įvairi)/medvilnė
vidus: medvilnė/elastanas
  X X X nereikia Kaklas prailgintas ir paplatintas - nereikia šaliko.
Pamušalas bei apvadėlis -  tampri medvilnė.
Labai švelni.
DROP ruduo/žiema 0-2 išorė: vilna(įvairi)/medvilnė
vidus: medvilnė/elastanas
  X X X   Su raišteliais.Pamušalas - tampri medvilnė.


pavasarinės vaikiškos kepurės


Pamiltosios „Aukštyn-kojom“ kepurės

Modelis UPSIDEDOWN ir UPSIDEDOWN 2bl – Buboo pats pirmasis ir jau vizitine kortele tapęs modeliukas. Ypatingas, visiškai tamprus, lengvas, „kvėpuojantis“ audinukas ir užpatentuotas atpažįstamas dizainas. Prie jo tobulai derės kaklaskarės ir net didesnės skaros. Šios kepurės neįmanoma išaugti ir sunešioti – ji mylimiausia ir nepakeičiama! Rekomanduojamas sezonas: vasara (tobula pajūrio orams), šiltesnis pavasaris, o kiti mėgsta ją nešioti dėl stiliaus ar tiesiog po sporto. Klientų taip pamiltas UPSIDEDOWN 2bl modeliukas sukurtas vėsesniam sezonui. Skirtumas tik tas, kad čia susiūtos 2 kepurytės ir taip mes ją išgauname dviejų sluoksnių – dvipusę. Rekomenduojamas sezonas –  pavasarinė žiema, pavasaris ir ruduo.


UPSIDEDOWN modelio kepures rasite paspaudę šią nuorodą,

UPSIDEDOWN 2bl modelio kepures - šią.


Buboo kepurės


Buboo hitas pritrenkęs net suaugusius

FASHIONISTA – visiška „bomba“ tapusi kepurė su kaspinu ir tinkliuku. Aukščiausios Milano, Paryžiaus ir New York‘o mados podiumuose bei Runaway žurnale matytas vualis nugulė ir ant mūsų kepuryčių ištikimoms fashionistoms! Ir vėlgi – rinkoje atsirado daug padirbinių, bet tikros fashionistės renkasi originalus! Yra viengubų ir dvigubų modelių. Audinys – tamprus Rib, kuris atsilenkia ant ausyčių. Tinkamos pavasariui, vasarai, rudeniui ir rudeniškai žiemai pasipuošti.


FASHIONISTA modelio kepures rasite paspaudę šią nuorodą.


Buboo kepurės


Žaismingieji meškučiai

Modelis BEAR ir BEAR dviguba – žaisminga kepurė su meškutės ausytėmis. Kiek standesnio Rib audinuko Buboo kepurytė. Prie jos dera UPSIDEDOWN kaklaskarės bei TRENDY skaros. Kepurytė atsilenkia ant ausyčių dvigubai, taigi tinka pavasario, rudens ir net vasaros sezonams. Augant vaikui reguliuokite atlenkimą ir kepurytė augs drauge! BEAR dviguba – ta pati BEAR kepurytė tik 2 sluoksnių, taigi ant ausyčių atsilenkia net 4 sluoksniai. Šią kepurytę nešiosime vėsų pavasarį, rudenį ir pavasarinę žiemą. Dydžiai nuo naujagimių iki suaugusiųjų.


BEAR modelio kepures rasite paspaudę šią nuorodą.


Buboo kepurės


Stilingosios Trendy

Modelis TRENDY ieškantiems stilingos kepurės, bet nemėgstantiems ausyčių. Griežtesnis ir „trendiškesnis“ modeliukas. Tas pats audinys, modelis, išmatavimai kaip ir BEAR modeliuko, tik nėra ausyčių ir truputį prailginta kepurytė. Vienguba ir dviguba kaip BEAR, o komplektuke esančios kaklaskarės puikiai dera. Ši kepurytė idealiai apsaugos vėsų pavasarį, rudenį ir pavasarinę žiemą.


TRENDY modelio kepures rasite paspaudę šią nuorodą.


Buboo kepurės


Grožis paprastume

Modelis SCREW2 dviguba, persukta kepurė ieškantiems paprastai, bet ne prastai. Audinys: viskozė su vilnele, kuri visiškai švelni ir „kvėpuojanti“. Galima nešioti ir persuktą kaip turbaną, ir nesusuktą. SCREW SCREW2 – dvigubas modeliukas, tik audinys medvilnė su elastanu. Puikiai papuoš Jus pavasarį, rudenį ir netgi rudenišką žiemą.


SCREW2 modelio kepures rasite paspaudę šią nuorodą.


Buboo kepurės


Nuo visko apsaugantys šalmukai

Modelis HELMET 2in1 pavasariniai/rudeniniai šalmukai – tai geriausia, kas galėjo nutikti Jūsų vaikui lankančiam darželį, nemėgstančiam šaliko. Niekas taip gerai darželyje nesužiūrės tinkamai neužrišto šaliko, plikų ausų ar pakilusios į aukštumas kepurės.  Kepurė-šalmukas yra atsakymas į visas šias problemas. Net gerai kalbėti dar nemokantis vaikas vienu ypu pats užsidės šalmuką ir jau bus pasipuošęs – ir šaliku, ir kepure (patikrinta ne vieno vaiko)!


pavasarinis šalmukas - klientų atsilepimai


Rekomenduojamas sezonas pavasaris ir šiltas ruduo bei pavasarinė žiema. Šalmukas dvigubas: pamušalas ir apvadėlis aplink veiduką tamprios medvilnės, o viršus plona viskozė su vilnele (visiškai švelni ir kvėpuojanti). Kaklas prailgintas ir platus. Nemėgstantiems ausyčių ir ieškantiems patogaus tobulo šalmuko „be nieko“ yra šalmukai be ausyčių!


HELMET modelio kepures rasite paspaudę šią nuorodą.


Buboo kepurės


Buboo klientų atsiliepimai


veliūrinė moteriška kepurė


Visada madingas veliūras

Dviguba kepurytė SCREWcz, tas pats modeliukas kaip SCREW2 tik kitas, veliūrinis audinys. Kadangi audinys nėra tamprus – geriau rinktis vienu dydžiu didesnę. Rekomenduojamos: vėsų pavasarį, rudenį, žiemą.


SCREWcz modelio kepures rasite paspaudę šią nuorodą.


Buboo kepurės