Mes, mamos, rinkdamos savo mylimiausiems tik tai, kas geriausia ir patikrinta bei rekomenduota, kepurių dažnai užsukame pas „kepurių karaliais“ tituluojamus BUBOO.Jau 8 metus skaičiuojantis mūsų prekinis ženklas savo veiklą pradėjo būtent nuo kepurių! Šiuo metu BUBOO kepurės apkeliavo jau visą pasaulį, laurus renka tarptautinėse parodose.  Ir turbūt todėl, kad kiekvienam modeliukui išdirbti, atidirbti ir ištestuoti aš ir mūsų komanda atiduodame viską!!! Jeigu nėra tobulo audinio, siūlų ar įrengimo - mes paprasčiausiai nesiūsime ir nesiūlysime Jums bet ko! Kartais vienam kepurės modeliui reikalingos net 4 skirtingas funkcijas atliekančios siuvimo mašinos!  Kartais būna, kad nuo sumanymo iki realaus pavyzdžio pasiuvimo praeina net 6 mėn.! Bet, kai gaunam padėkos žinutes iš viso pasaulio išrankiausių mamų - giliai širdy žinau, kad buvo verta.


Tik geriausi atrinkti audiniai, tik išdirbti, išbučiuoti iki tobulumo modeliai, tik kompetentingiausi savo sričių geriausi profesionalai - todėl BUBOO kepures renkasi net išrankiausių ir kepurių nemėgstančių vaikų mamos. 


Buboo kepurės


„Bet tai tik kepurytė“ -  pasakė kažkas...

 

Tai ne tik kepurytė, aprangos ir stiliaus detalė, kurią dėvime bene kasdien visur ir visada - tai ir garantas, kad vaikai bus prižiūrėti ir nesušalę!“ 


Geriau viena kokybiška, nei 10 bet kokių!

 

Buboo kepurės yra stilingos ir jų didžiulė įvairovė.  

Galim pasidžiaugti, jog dėl dizaino NET 6 BUBOO kepurės „Playtime Paris“ parodoje išrinktos į Trend'ų stendą. (Daugiau apie parodą skaitykite čia). O įvairovė modelių, spalvų ir dydžių bene didžiausia pasaulyje;


 Playtime Paris trend stendas Buboo


Tik patys geriausi ir kokybiškiausi audiniai atrenkami iš viso pasaulio, keliaujantys šiuo metu net iš 7 pasaulio valstybių.

 

Nesmunka ant akyčių, bet ir nekyla į viršų - visi modeliukai atidirbti ir ištestuoti iki tobulumo.

„Vaikas visiškai nemėgsta kepurių, rauna jas nuo galvos - o BUBOO kepurės nenusiima net namie“ - tokias ir panašias žinutes gaunu kone kasdien!Buboo kepurės nesunešiojamos ir neišaugamos. Didžiausią nusiskundimą, kokį girdžiu iš Jūsų:  „šių kepurių neįmanoma sunešioti - po 2-3 metų jos atrodo kaip naujos ir vis dar tinka!“ O jei pagaliau išaugamos - lengvai parduodamos arba perleidžiamos jaunesniam broliui ar sesei.

 Dydžiai nuo naujagimių iki ....100 ir daugiau metų ;) O kepurių modelių kiekvienam sezonui net po kelis ir dar daugiau!

 


Buboo kepurės


Populiariausių kepurių modelių visad turime vietoje ir galime išsiųsti per kelias darbo dienas. Tad tikrai nereiks laukti norint pasipuošti čia ir dabar! Ir beje - siunčiame visame pasaulyje!  Tad jei artimieji  išvykę toli nuo gimtinės – ne bėda, Buboo kepurės puikiai pasiekia bet kurį pasaulio kampelį!Šias kepures kaip ir kiekvieną BUBOO prekę kuriu aš, Erika Puodėnienė,  su mylimos šeimos - vyro ir vaikų - pagalba ir žinoma - tik su geriausių profesionalų parama! Nes kas, jei ne aš, kaip mama, gali geriau žinoti, kas mano vaikams tobuliausia? O savo srities profesionalai padeda man mano idėjas įgyvendinti parinkdami geriausias medžiagas, įrangą ir priemones!


Buboo kepurės


 


Buboo kepurių savybių lentelė:


MODELIS Dydžiai Sudėtis Vasara/
šiltas pavasaris
Vėsus pavasaris/
šiltas ruduo
Ruduo/
šilta žiema
Žiema Deranti kaklaskarė arba skara Komentarai
LININĖ   minkštintas linas X          
Galvajuostė SIMPLE 0-4 medvilnė/elastanas X          
UPSIDEDOWN 0-5 medvilnė/elastanas X       UPSIDEDOWN/
skara TRENDY
Labai plona ir tampri. Siūlės išorėje.
UPSIDEDOWN 2bl 0-5 medvilnė/elastanas   X    

UPSIDEDOWN/
skara TRENDY, kaklo mova

Dvigubai storesnė nei UPSIDEDOWN.Siūlės išorėje.
BEAR/TRENDY/FASHIONISTA 00-3 medvilnė/elastanas   X     UPSIDEDOWN/
skara TRENDY, kaklo mova
Didinta, atvartukas neprisiūtas-reguliuojasi, kiek reikia pagal vaiką. Ant ausyčių dvigubai atsilenkia.
BEAR/TRENDY/FASHIONISTA dviguba 00-3 medvilnė/elastanas   X X  

UPSIDEDOWN/
skara TRENDY, kaklo mova

Didinta, atvartukas neprisiūtas-reguliuojasi, kiek reikia pagal vaiką. Ant ausyčių dvigubai atsilenkia.
BUBOO LUXURY kepurė 1-4 medvilnė/poliamidas X X X BUBOO LUXURY mova Dvigubas švelnus, elastingas, kėpuojantis audinys.
BUBOO LUXURY SIMPLE galvajuostė 2-4 medvilnė/poliamidas X X X BUBOO LUXURY mova Dvigubas švelnus, elastingas, kvėpuojantis audinys.
Galvajuostė KNOT 4 medvilnė/elastanas  X     - -
Turbanas KNOT 0-3 medvilnė/elastanas  X     Aukštos kokybės medvilnis, plonas, orui pralaidus audinio turbanas
HELMET šalmukas pavasaris/ruduo 0-3 išorė: viskozė/angora/elastanas
vidus: medvilnė/elastanas
  X X   nereikia Kaklas prailgintas ir paplatintas - nereikia šaliko.
Pamušalas bei apvadėlis -  tampri medvilnė.
Labai švelni.
HELMET šalmukas ruduo/žiema 0-3 išorė: vilna(įvairi)/medvilnė
vidus: medvilnė/elastanas
  X X X nereikia Kaklas prailgintas ir paplatintas - nereikia šaliko.
Pamušalas bei apvadėlis -  tampri medvilnė.
Labai švelni.
DROP ruduo/žiema 0-2 išorė: vilna(įvairi)/medvilnė
vidus: medvilnė/elastanas
  X X X   Su raišteliais.Pamušalas - tampri medvilnė.Pamiltosios „Aukštyn-kojom“ kepurės

Modelis UPSIDEDOWN ir UPSIDEDOWN 2bl – Buboo pats pirmasis ir jau vizitine kortele tapęs modeliukas. Ypatingas, visiškai tamprus, lengvas, „kvėpuojantis“ audinukas ir užpatentuotas atpažįstamas dizainas. Prie jo tobulai derės kaklaskarės ir net didesnės skaros. Šios kepurės neįmanoma išaugti ir sunešioti – ji mylimiausia ir nepakeičiama! Rekomanduojamas sezonas: vasara (tobula pajūrio orams), šiltesnis pavasaris, o kiti mėgsta ją nešioti dėl stiliaus ar tiesiog po sporto. Klientų taip pamiltas UPSIDEDOWN 2bl modeliukas sukurtas vėsesniam sezonui. Skirtumas tik tas, kad čia susiūtos 2 kepurytės ir taip mes ją išgauname dviejų sluoksnių – dvipusę. Rekomenduojamas sezonas –  pavasarinė žiema, pavasaris ir ruduo.


UPSIDEDOWN modelio kepures rasite paspaudę šią nuorodą,

UPSIDEDOWN 2bl modelio kepures - šią.Buboo hitas pritrenkęs net suaugusius

FASHIONISTA – visiška „bomba“ tapusi kepurė su kaspinu ir tinkliuku. Aukščiausios Milano, Paryžiaus ir New York‘o mados podiumuose bei Runaway žurnale matytas vualis nugulė ir ant mūsų kepuryčių ištikimoms fashionistoms! Ir vėlgi – rinkoje atsirado daug padirbinių, bet tikros fashionistės renkasi originalus! Yra viengubų ir dvigubų modelių. Audinys – tamprus Rib, kuris atsilenkia ant ausyčių. Tinkamos pavasariui, vasarai, rudeniui ir rudeniškai žiemai pasipuošti.


FASHIONISTA modelio kepures rasite paspaudę šią nuorodą.


Buboo kepurės


Žaismingieji meškučiai

Modelis BEAR ir BEAR dviguba – žaisminga kepurė su meškutės ausytėmis. Kiek standesnio Rib audinuko Buboo kepurytė. Prie jos dera UPSIDEDOWN kaklaskarės, kaklo MOVOS bei TRENDY skaros. Kepurytė atsilenkia ant ausyčių dvigubai, taigi tinka pavasario, rudens ir net vasaros sezonams. Augant vaikui reguliuokite atlenkimą ir kepurytė augs drauge! BEAR dviguba – ta pati BEAR kepurytė tik 2 sluoksnių, taigi ant ausyčių atsilenkia net 4 sluoksniai. Šią kepurytę nešiosime vėsų pavasarį, rudenį ir pavasarinę žiemą. Dydžiai nuo naujagimių iki suaugusiųjų.


Užsukite pažiūrėti BEAR kepurių apžvalgos mūsų Youtube kanale.


BEAR modelio kepures rasite paspaudę šią nuorodą.Stilingosios Trendy

Modelis TRENDY ieškantiems stilingos kepurės, bet nemėgstantiems ausyčių. Griežtesnis ir „trendiškesnis“ modeliukas. Tas pats audinys, modelis, išmatavimai kaip ir BEAR modeliuko, tik nėra ausyčių ir truputį prailginta kepurytė. Vienguba ir dviguba kaip BEAR, o komplektuke esančios kaklaskarės ir movos puikiai dera. Ši kepurytė idealiai apsaugos vėsų pavasarį, rudenį ir pavasarinę žiemą.


TRENDY modelio kepures rasite paspaudę šią nuorodą.GALVAJUOSTĖS KNOT

Stilingas plaukų aksesuaras bei apsauga nuo vėjo – tai praktiška bei patogi galvajuostė.  Dailus akcentas bei išskirtinumas - audinio persukimas priekyje.

Audinys – lengvas, tamprus ir „kvėpuojantis“.

Tinkamos pavasariui, vasarai, šiltam rudeniui. Labai tinka vėjuotam pajūrio orui ar sportuojant.


GALVAJUOSTES mergaitėms ir moterims rasite paspaudę šią nuorodą.

 


 

TURBANAS

Plono tampraus medvilninio audinio, stilingai krintančiomis klostėmis TURBANAS puikiai prisitaiko ir tobulai apgaubia galvą. Paprasta užsidėti ir iškart atrodyti nuostabiai. Taupomas laikas - nereikia nei rišti, nei sluoksniuoti klosčių. Norėdami originalumo stengėmės išgauti kažką naujo ir nematyto. Dėka kruopštaus rankų darbo SUKINIO turbano priekyje, vaizdas tapo vertas liaupsių ir aplodismentų.

Tinkamas pavasariui, vasarai, šiltam rudeniui. Labai tinka vėjuotam pajūrio orui.


TURBANUS mergaitėms ir moterims rasite paspaudę šią nuorodą.


        


Paprastumas ir modernumas drauge

Modelis BUBOO LUXURY – kokybiška ir ilgaamžė, stilinga ir minimalistinė kepurė. Jaukus megzto trikotažo audinys yra tamprus, elastingas, šiltas ir lengvai prižiūrimas. Kepurė neleis sušalti ir užburs savo patogumu. Prie jos puikiai dera vaikiška mova bei galvajuostė. Universali ir patogi kepurė idealiai tinka pavasariui, rudeniui ir net pavasariškai žiemai. Pasipuoškite visa šeima drauge, nes siūlome tarpusavyje derančius ir puikios kokybės gaminius ne tik vaikučiams, bet ir jų tėveliams.


BUBOO LUXURY modelio kepures rasite paspaudę šią nuorodą.Buboo Luxury Simple galvajuostės

Atsibodo kepurės, bet nenorite sušalti? Siūlome vaikišką galvajuostę, kuri puikiai tinka vėsesniu, žvarbesniu oru. Buboo vaikiška galvajuostė – patogumas ir paprastumas drauge. Praktiška ir stilinga galvajuostė iš kokybiško, švelnaus, elastingo, šilto audinio, kurią lengvai užsidės pats vaikas. Prie jos puikiai dera vaikiška mova bei kepurė. Dydžiai nuo vaikiškų iki suaugusiųjų.


BUBOO LUXURY SIMPLE modelio galvajuostes rasite paspaudę šią nuorodą.Nuo visko apsaugantys šalmukai

Modelis HELMET 2in1 pavasariniai/rudeniniai šalmukai – tai geriausia, kas galėjo nutikti Jūsų vaikui lankančiam darželį, nemėgstančiam šaliko. Niekas taip gerai darželyje nesužiūrės tinkamai neužrišto šaliko, plikų ausų ar pakilusios į aukštumas kepurės.  Kepurė-šalmukas yra atsakymas į visas šias problemas. Net gerai kalbėti dar nemokantis vaikas vienu ypu pats užsidės šalmuką ir jau bus pasipuošęs – ir šaliku, ir kepure (patikrinta ne vieno vaiko)!Rekomenduojamas sezonas pavasaris ir šiltas ruduo bei pavasarinė žiema. Šalmukas dvigubas: pamušalas ir apvadėlis aplink veiduką tamprios medvilnės, o viršus plona viskozė su vilnele (visiškai švelni ir kvėpuojanti). Kaklas prailgintas ir platus. Nemėgstantiems ausyčių ir ieškantiems patogaus tobulo šalmuko „be nieko“ yra šalmukai be ausyčių!


HELMET modelio kepures rasite paspaudę šią nuorodą.