Mane galite sekti instagrame @aistevosyle arba Facebook'e Mados reikalai

Viskas, ko mums reikia padaryti įspūdį savo apranga yra tinkamai parinkti aksesuarai.1. Grandinės. Jos buvo pagrindinis papuošalų motyvas nuo pavasario, o šį rudens-žiemos sezoną tendencijos nesikeičia!2. Grandinės ir perlai vienu metu. Buvo ir antroji,puikiai visoms žinoma tendencija - grandinės su subtiliai moteriškais perlais.3.Tik perlai. Kaip ir deimantai ar kristalai, perlai taipat yra nesenstantys brangakmeniai.4.Kristalai. Tiek ausyse, plaukuose . Tinka visur.5. Splavota bižuterija.6. Kutai. Pavyzdžiui, Prada šią tendenciją, demonstravo kaip spalvingą ir žaismingą: choker'iai pagaminti iš plonos, metalinės odos, iš kurių nusileido pastelinės spalvos karoliukų kutai.7. Papuošalai, dekoruoti gyvūnų formomis ir atvaizdais.8. Mistika. Pavyzdžiui, papuošalai, formuojami kaip rankos, tai tikrai yra kažkas mistiško ir ypatingo.9.Bohemija. Žavingi karoliai ir apyrankės, atspindi buho stilių. Jie pridės šiek tiek triukšmo į kiekvieną mūsų derinį, paversdami madą kažkuo jausmingesniu.10. "Sprogimas". Ar yra kažkas ekstravagantiškesnio nei metalinis juvelyrikos dirbinys, atspindintis sprogimą ? Dizaineriai įkvėpti žvaigždžių ir fejerverkų, sukūrė tokius papuošalus (ypač auskarus), kurie tikrai patrauks aplinkinių dėmesį.11.Gėlės. Nelabai tinkama tendencija sezoniškai. Bet... gražu .12.Uždengtos ausys . Tokio tipo auskarai dengia visą ausį ir sukuria dramatiška įvaizdį.13. Oversized vienetiniai auskarai.
Dėvėti vieną auskarą yra visiškai priimtina gan senai, tačiau atsižvelgiant į šios rudens /žiemos juvelyrikos tendencijas, madingiau, jei jūsų pasirinktas auskaras yra aiškiai per didelis. Taip pat galite segėti vieną didelį auskarą vienoje ausyje, o kitoje - mažą, su vos matomu smeigtuku .14. Kryžiai. Dideli bižuterijos kryžiai galimi visur :ant apyrankių, ant kaklo, ausyse.15. Ilgi kaklo papuošalai. Labai stilingai atrodo, dėvimi ant gėlėto drabužio, puikiai tinka prabangos įspūdžiui sukurti. Man patiko bohemiško stiliaus.16. Mini rankinės ant kaklo. Kai kurios 2020 - 2021 rudens/žiemos rankinės buvo tokios mažos, kad jos neatliko jokios rankinės funkcijos , tad buvo sugalvotos pakabinti ant kaklo kaip papuošalas.17. Stambūs "choker'iai. Praeitą sezoną jų buvo vos keletas, tačiau šį kur kas daugiau. Tendencija - choker'iai pagaminti iš blizgaus, brangaus metalo, kuris išties prideda dramos ir rafinuotumo vakariniams drabužiams.18." Choker'is" su užsegimu. Diržo sagties idėja šiektiek yra pavojinga ir nejauki, turint galvoje gyvūnėlių apykakles .19. Stambios apyrankės.20. Kūno juvelyrika. "Kūno šarvai" - toks apibūdinimas man kilo į galvą, pamačius šiuos papuošalus. Dauguma kūrinių tokie įmantrūs, kad sakyčiau labiau laikomi įprastais drabužiais (nepaisant to, kad jie buvo pagaminti iš metalo ir dekoruoti brangakmeniais), na o kiti buvo šiek tiek subtilesni, tikrai tinkantys 2020 - 2021 rudens/žiemos juvelyrinių dirbinių, vienai iš tendencijų.21. Kūno diržai. Diržai dirželiai, per pastaruosius kelerius metus tapo gana populiarūs, todėl gausiai dizaineriai reprezentavo juos savo kolekcijose, kurie tapo vieni seksualiausių rudens / žiemos 2020-2021 aksesuarų.Dėvėkite lakinius diržus ant vyriškų vilnonių paltų, suteikdamos seksualų įspūdį.22. Skarelės. Kurios apvyniotos aplink kaklą gali sukurti retro žavesį.23. Kaklaraiščiai.24.Platūs diržai. Prognozuojama labai lėtą perėjimą prie 2000-ųjų mados.
Vienos iš, 2020–2021 m. rudens / žiemos aksesuarų tendencijos, platūs, juosmeniu tvirtinami diržai, kurie neabejotinai taps labai reikšmingos eros pradininkais.25. Ilgos odinės pirštinės.

Nuotraukos Glowsly.