Erika Buboo įkūrėja


fotografijos Akvilės Ražauskienės


Mano rytas prasideda, kai vis spaudžiu snooze. Ne visada turiu laiko, tad neplautų indų pilna kriauklė manęs negąsdina. Jei chalato kišenėje kartais aptinku nebaigtą valgyti vaiko sausainį taip pat nenustembu. Sunku ir pagalvoti, kad kadaise buvau mergina stačia galva nėrusi į nepažįstamą ir itin įtraukiantį gyvenimą Amerikoje. Turėjau namą, spintą pilną firminių drabužių,  vairavau brangius automobilius ir nereikėjo vargintis nei dėl make up, nei dėl shopinimosi – juk turėjau asistentes. Karjera klostėsi puikiai, dirbau su tokiais viešbučių tinklais kaip „Marriott“, „Hilton“ ir vadovavau didelėms komandoms žmonių. Gyvenimas už Atlanto buvo visiškai puikus ir aš įsitvirtinau, žinios ir baigti mokslai atsipirko su kaupu! Tačiau, ko neatsisakysi dėl meilės.


2008 m. sutikau savo būsimą vyrą ir vaikų tėvą. Grįžau į Lietuvą ir pradėjau dirbti su Telia. Vėl didelė komanda, kelionės aplink pasaulį, pristatymai, susitikimai, derybos su tokiais gigantais kaip Apple“, „Samsung“, „Nokia“, „Huawey“, „Sony“. Dėliojau parašus ant milijoninių kontraktų ir iki šiol puikiai išmanau verslo subtilybes. Todėl savo pačios verslo įkūrimas buvo nuoseklus ir apgalvotas žingsnis – svajojau apie tai, o grįžusi į Lietuvą baigiau verslo magistrą. Žongliravimas tai lūpdažiu, tai blakstienų tušu dabar man netrukdo vairuoti, o karjera neatrodo tokia jau svarbi. Visuomet, sukuosi kaip vijurkas, o šeima yra ir visad bus mano prioritetų viršūnėje!


Esu tokia kaip ir Tu pati. Namų šeimininkė. Mama. Draugė.

Patarėja. Išklausytoja. Mylimoji.

Dievinu gaminti skanų ir įmantrų maistą,

rengti draugų susibūrimus,

bet kaip magnetas visuomet traukė mada.

Žinau, ko moterims reikia ir suprantu Jus.


Erika Buboo įkūrėja


Mada domėjausi nuo mažumės dar kai mama derindavo kaspino ir pedkelnių spalvas bei sakydavo, kad ši raudona „pešasi“ su rožine. Bet. Labiausiai net ir dabar, kai atrodo, kad gyvenimas jau užgrūdino –  iš vėžių mane išmuša negatyvūs burbantys žmonės ir nepatogūs drabužiai.  Pažįstamas jausmas?  Taip atėjo drabužių kūrimas, pirmosios suknelės piešiniai. Su šeimos pagausėjimu gimė idėjos, eskizai, verslas, kurio negaliu net neapsiverčia liežuvis pavadinti verslu, tai man labiau hobis, vidinė inspiracija ir aistra. Visada svajojau kurti kažką gražaus ir kokybiško ir sulig kiekviena diena tai mane įtraukia ir veža tik labiau ir labiau!


Taip ir sukūrėme Buboo.

 Tai lyg nutiko savaime.  Paprastai. Išgrynintai.

 Šalia vaikų šėlsmo ir iš meilės kūrybai.


Erika Buboo įkūrėja


Patogumas, komfortas, stilius ir tvarumas - štai apie ką dažniausiai pagalvoju, kai vėl nepasiekiu užtrauktuko nugaroje, o kelnių audinys erzina odą. Kai vaiką pasiimdama iš darželio matau daugelio pipirų nuogas ausis, o šaliką padrikai tabaluojantį kaip siūlą nerandantį sau vietos. Tuomet, natūraliai ateina įkvėpimas ir noras sukurti kažką tobulo vaikams.


KOKYBĖ – vienintelis ir pats aukščiausias mano kriterijus, todėl netaupau nei profesionalioms siuvykloms,  nei audiniams... Vaikams, juk duodame tik pačius skaniausius ir geriausius kąsnelius. O savęs taip pat negalime pamiršti, bet taip dažnai atsitinka, ypač tapus mama. Kiekviena iš mūsų norime atrodyti tobulai ir pasitikėti savimi svarbiais gyvenimo momentais. Norime turėti  ne tik nešiojamus kiekvieną dieną laisvalaikio drabužius, bet ir tokius, kurie atvėrus spintą nesakys: „Jau manęs tai nesirink, aš nebemadingas nuo vakar“.  


Mūsų suknelės... Kūriau jas norėdama moteris įkvėpti lengvam kasdienybės džiazui, kai trumpam turi sudalyvauti šventėje, po to svarbiam susitikime ir galiausiai dar su drauge jaukiai išgerti arbatos kur nors mieste. Ir nereikia tūkstantį kartų persirenginėti, derinti, sukti galvą. Taupai laiką. Jei skaitai šį tekstą ir galvoji: „Tiek to, ištversiu dar vieną šventę be naujos suknelės, o vaikas be tobulos kepurės“, paklausk savęs: ar tikrai?


Erika Buboo įkūrėja


Buboo – tai moderni klasika, elegancija ir laisvės pojūtis, kai tavęs nevaržo drabužių detalės.  

Kai tu puoši drabužį ir jis neužgožia tavo asmenybės!

Mylėk save šiandien ir dabar, ne rytoj. Buboo – tai daugiau, nei prekinis ženklas,

tai šeima prie kurios prisijungus atgal nebesižvalgoma!


Erika Puodėnienė