TOBULA kepurė vasarai – kokia ji šį kartą?


Prasidėjus vasarai ir peržvelgus BUBOO siūlomą asortimentą, jaučiu pareigą trumpai apžvelgti bei pristatyti Jums mūsų vasaros favoritus ir MUST HAVE


Šią vasarą iš peties pasistengiau ir pristatau Jums nepaprastai didelę įvairovę kepurių modelių, dydžių bei spalvų. Tai pirmoji vasara, kai pagaliau pavyko galutinai ištobulinti vasarinius galvos apdangalus. Prie vasarinių kepurių modelių dirbau – testavau, tobulinau, numesdavau ir vėl prisėsdavau – daugiau nei trejus metus. Pasirodo, sukurti ir pasiūti kepurę vasarai, kuri būtų patogi, estetiška ir stilinga, ja mielai džiaugtųsi Jūsų mylimukai ir Jūs – yra labai daug reikalų! Būdavo, kad tobulinu, tobulinu tą vaikišką vasarinę kepurę iki negalėjimo, ogi žiūrėk – ir vasara praeina... Tuomet numeti idėją iki kito sezono ir įkvėpimo. Tačiau šiais metais pagaliau pavyko įgyvendinti ilgai tobulintus kepurių projektus ir su džiaugsmu galiu pasidalinti pasiektais rezultatais su jumis.


                                              
                


Audinius rinkau ir testavau ilgai ir nuobodžiai. Tad BUBOO vasaros nuotykių linijoje nugulė tai, kas geriausia!

100% kvėpuojanti medvilnė, minkštintas linas ir šilkas – kitaip tariant, mūsų mylimukams parinkau tik tai, kas natūralu, kvėpuoja - tiesiog tobula!


                                                              


SKARELĖS, KEPURĖS su apsauga, SKRYBĖLĖS, BONET, TURBANAI, plona KEPURĖ UPSIDEDOWN, FASHIONISTA, GALVAJUOSTĖ


Trumpai apžvelgsiu kiekvieną jų ir, tikiuosi, padėsiu Jums apsispręsti bei išsirinkti:


SKARELĖ. Tai plona, lengva, trikampės formos vaikiška skarelė vasarai. Ją kaspinais užrišite nugaroje – dydis reguliuojasi pagal vaiką ir išaugti jos beveik neįmanoma. Skarelė turi snapelį, kuris akytes ir veiduką saugos nuo saulės spindulių. Taip pat rekomenduoju surišti viršugalvyje mazgelį – taip šis galvos apdangalas atrodys dar žaismingesnis, smagesnis ir stilingesnis.                                                                   

                                                         


KEPURĖ BEAR. Tai plona vasarinė kepurė, į kurios modelį, tarsi į limuziną, sukrovėm viską iki maksimumo. Kepurė BEAR turi: snapelį, saugantį veiduką bei akytes; raištelius, kad joks vėjas nenupūstų (jų galima ir nerišti); įspaustus metalinius žiedelius bei įvertą medvilninį minkštą raištelį. Pastarasis sprendimas buvo tapęs bene didžiausiu galvos skausmu: kadangi pasirinktas audinys nėra tamprus, o norėjosi, kad kepurė tobulai laikytųsi ant galvos bei augtų drauge su vaiku. Paprastesnės ir techniškai lengviau įgyvendinamos minties apie kepurėje įsiuvamą gumelę atsisakiau, nes buvo rizika, jog ji spaus vaikui arba bus per laisva (ech, tas mamų maksimalizmas). Taip pat kepurės BEAR modelis turi nugaros apsaugą, kuri, mano manymu, yra tiesiog privaloma vasariškai kepurei. Juk su ja smagiai leisite laiką prie jūros, baseino ar kieme, o mamos žino, kaip greitai kaklą ir pečius nubučiuoja saulutės spinduliai!


 


SKRYBĖLĖ HAT. Ši skrybėlaitė – kiekvienos mažos damos svajonė! Tiesą sakant, ją mielai rinktųsi ir mamytės bei močiutės. Ją dėvint mieste atsisuks ne vienas praeivis. Dirbome siekdami suderinti išskirtinumą ir patogumą. Skrybėlaitė yra dvigubo audinio, surišama kaspinais. Jų galima ir nerišti – bet kuriuo atveju atrodys įspūdingai. Priekinė skrybėlaitės dalis yra trumpesnė, kad nekristų ant akių, tačiau pakankamo pločio, kad saugotų veiduką nuo dirginančių saulės spindulių. Tuo tarpu nugarinė dalis yra platesnė – taip uždengiami ir saugomi vaiko kaklas ir petukai. Jaučiu, kad šios vaikiškos skrybėlės konstrukcija yra tobulai išpildyta.


 


KEPURIUKAS BONET. Tai vasarinė kepurė, primenanti filmą „Namelis prerijose“. Nepaprastai žavi ir patogi. Jame rasite viską, ko reikia vaikiškai vasarinei kepurei: raištelius, patogią formą, platų snapelį. Šis modelis tinkamas ir patiems mažiausiems – tai tobula kepurė naujagimiui ar kūdikiui.


TURBANAS. Jau seniai norėjau BUBOO asortimente vasarinio turbano. Tačiau ne bet kokio. Juk mūsų šūkis yra „BŪK STILINGAI KITOKS!“. Norėjosi to, kas būtų nematyta, originalu ir, žinoma, gražu bei patogu. Tad šį sezoną pagaaaaliau galiu pasidžiaugti ir pristatyti netgi du turbano modelius. Nors buvo kurta vaikams, juos greitai pastebėjo bei mielai renkasi ir suaugusios moterys. Lyginant su kepurėmis ir skrybėlaitėmis, čia viskas kitaip: jokių raištelių, jokių snapelių, o audinys toks tamprus, kad vienas dydis tinka ir dešimtmetei, ir jos mamai ar močiutei! Turbūt sutiksite: būna dienų, kai tvarkytis plaukų tiesiog nėra ūpo – tuomet turbanas taps Jūsų išsigelbėjimu. Taip pat jis gali tapti stiliaus detale šventiniame derinyje. Itin tamprus, tačiau lengvas ir plonytis šio gaminio audinys saugos jus ir nuo vėjo, ir nuo saulės spindulių. Pamirškite skaros sukimą ir raišiojimą – BUBOO turbanas laukia Jūsų visada susuktas.


GALVAJUOSTĖ. Dievinantiems minimalizmą pasiuvome galvajuosčių. Jos atkartoja unikalų turbano dizainą: susukimą ir kaspiną.


UPSIDEDOWN modelio pristatinėti turbūt nebereikia – tai pats pirmas BUBOO gaminys, tapęs mūsų vizitine kortele. Ypatingai lengvo ir tampraus audinio dėka ši kepurė tobulai laikosi ant galvytės. Ši plona kepurė tiks ir šiltam pavasariui, ir vasarai, ir šiltam rudeniui. O dydžių turime ir naujagimiams, ir seneliams.0 dydžio UPSIDEDOWN kepurės puikiai tinka ir yra patogios naujagimiui, tuo tarpu 4 dydis skirtas paaugliui, mamai ar tėčiui. Siuvame ir UPSIDEDOWN kaklaskares, kurios derinamos prie kepurės, tačiau šviečiant saulei gali būti naudojamos ir kitaip - rišamos ant galvos kaip skarelės!


                                                                              


FASHIONISTA modelio taip pat, manau, pristatyti nebereikia. Tai žaibiškai išpopuliarėjęs modeliukas su kaspinu ir vualiu. Šiais metais pristačiau ir FASHIONISTA  be vualio. Balta FASHIONISTA taps Jūsų ypatingos šventės – vestuvių, krikštynų – stiliaus detale.


buboo fashionista puosni kepure


Visad kuriu su meile ir apgalvoju iki smulkiausių detalių kiekvieną savo kūrinį, kad būtų patogu ir džiugintų Jus ir Jūsų mylimiausius!

                                                                                               

                                                                                                        Su meile, Erika            


Erika Buboo įkūrėja